Tasarımı şirketimize ait olan ''CC SHOP'' konseptinde gıda mevzuatına uygun ambalajlarda kaliteli, ekonomik ve hijyen standartlarına uygun kahve, çikolata ve unlu mamül çeşitlerinden oluşan bir çok ürün satışa sunulmaktadır.

Gıda mühendisilerimiz tarafından düzenli olarak yürütülen AR-GE çalışmaları sayesinde belirlenen ürünlerin yanı sıra, yeni ürün geliştirme çalışmaları da yürütülmektedir.

Dünya'nın benimsediği hızlı tüketim (Take-Away) sistemi kapsamında satışlarını gerçekleştirmekte öncülük yapacak CC SHOPLARIMIZ, 7'den 77'ye her kesime hitap edecektir.

Üstün teknolojiye sahip makine ekipmanlarımız, özel reçetelendirme yapabilen kahve makinemiz, bize özel veri analizi yapabilen yazılımımız ve kişiye özel QR Kod uygulamamız ile indirimden yararlanılabilen yazar kasa pos sistemi, stok verilerimizi değerlendirilerek promosyon uygulamalarımızı gösterecek, monitörlerimiz ve yayın akışı ile sizlere hizmet verecektir.

A++ enerji tasarrufu sağlayan bu sistem ekipmanları ve geri dönüşümlü sarf malzemeleri ile çevre dostu bir marka olmayı amaçlamaktadır. 12 saatte deneyimli kadromuz tarafından montajı gerçekleştirilecek, mağaza sorumlularımız tarafından kalite standartlarından taviz vermeden denetlenecek ve desteklenecektir.